banner329

Karaman’da Öğrenciler Çiçekçilerin Kapısını Çalmaya Başladı

Öğretmenlerinin yüzünü güldürmek isteyen öğrenciler her yıl olduğu gibi bu yılda 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde çiçekçilerin kapısını çalıyor.

Karaman’da Öğrenciler Çiçekçilerin Kapısını Çalmaya Başladı

24 Kasım Öğretmenler Günü’nün yaklaşmasıyla birlikte öğretmenlere alınabilecek hediyelerin başında çiçekler yer alıyor. Bu özel gün için şimdiden sipariş almaya başladıklarını belirten  Moonlight Flowers sahibi Ayşe Kırnaz, “24 Kasım yaklaşırken hazırlıklarımızı yoğun olarak sürdürüyoruz. Kırmızı gül, beyaz gül, orkide, antoryum, kutuda çiçeklerimiz ve öğrencilerimizin isteklerine göre buketler hazırlıyoruz. Çiçekler her zaman özel günlerde revaçta oluyor. Şuan için fiyatlarda bir artış söz konusu değil. Bir adet gül fiyatı 25 TL” dedi.

Buket fiyatlarının 200 TL'den başladığını ve müşterilerin isteğine göre fiyat değişikliği gösterdiğini ifade eden Ayşe Kırnaz: “Çiçek fiyatlarımız 200 TL'den başlıyor ve bin TL'ye kadar ilerliyor. Gül buketi ve karışık buket fiyatları 150-200 TL fiyatlarında başlarken, Orkide 250 TL, Atatürk Çiçeği 200 TL, Terraryum 300 TL, Sıklamen çiçekleri ise 150 TL ile satışa sunuyoruz. Her özel günde olduğu gibi 24 Kasım’da da vatandaşlarımıza sorunsuz hizmet sağlamaya devam ediyoruz” ifadelerine yer verdi.  Haber: Sezer ARPINAR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285