Karaman’dan 3 Firma Bu Listede

Karaman’dan 3 firma Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesine dâhil oldu.

Karaman’dan 3 Firma Bu Listede

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan, "Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu" arasına giren Karamanlı firmalar Modern Çikolata A.Ş, Şimşek Bisküvi A.Ş ve Anı Bisküvi A.Ş'yi tebrik ederek teşekkür mesajı yayımladı.

Başkan Alkan mesajında, “Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” arasına giren Karamanlı firmalarımız  Modern Çikolata A.Ş,  Şimşek Bisküvi A.Ş ve  Anı Bisküvi A.Ş’yi tebrik ederek teşekkür mesajı yayımladı; "İstanbul Sanayi Odası tarafından yaptırılan; 2022 Yılı araştırmasına göre Türkiye'nin  İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında Modern Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş  37. sırada, Şimşek  Bisküvi Gıda San. ve Tic. A.Ş  176. sırada, Anı Bisküvi, Gıda ve San. A.Ş 309. sırada yer almıştır.

İlimizin tanınması, ekonomik anlamda güçlenmesi, istihdama katkı sağlaması ve geleceğe emin adımlarla ilerlemesi adına bu sanayi kuruluşlarımızın listeye girmesi bizleri son derece gururlandırmıştır. Her geçen gün büyümesini sürdüren şehrimizin gelecekte de bu tür başarılarla anılmaya devam edeceğine inancım tamdır. Önümüzdeki yıllarda daha fazla firmamızın listede bulunması en büyük temennimizdir.

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası olarak bu başarıda emeği geçen Firmalarımızın yetkililerini ve çalışanlarını  tebrik eder; gelecek yıllarda daha üst sıralarda yer almalarını ve başarılarının  devamını temenni ederim." ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284