Karamangaz Yilin “Tek” Kampanyasini Uzatti!

Karamanlilari güvenli ve ekonomik enerji kaynagi dogal gaz ile bulusturan Karamangaz, Temmuz ayi boyunca yürüttügü kampanyayi, gelen yogun talepten dolayi 15 Agustos tarihine kadar uzatti.

Karamangaz Yilin “Tek” Kampanyasini Uzatti!

Karamanlilar Temmuz ayi boyunca, dogal gaza geçiste ödeme kolayligi saglayan kampanyaya yogun ilgi gösterdi. Karamangaz yetkilileri, daha fazla Karamanlinin dogal gaz konforundan, ekonomisinden ve temizliginden yararlanabilmesi için kampanyayi 15 Agustos tarihine kadar uzattiklarini açikladi.
Kampanya baslangicinda, yil içinde bu kolayliklardan yararlanma firsatini kaçiranlara yönelik ayni kosullarda yeni bir kampanyanin gerçeklestirilmeyecegini belirten Karamangaz yetkilileri, “Simdiye kadar abonemiz olmus Karamanlilarin yasadigi rahatligi henüz abone olmamis Karamanlilarin da en uygun sartlar altinda yasamasini istiyoruz. Abone olmak için en uygun zamani bekleyen Karamanlilara ulasmayi düsünüyoruz.” diyerek dogal gaza geçiste büyük firsat sunan “ZirrrrDeli Kampanya”nin kaçirilmamasi için bilgilendirme yapti.
Hem abonelik bedeline 6 güvence bedeline 3 taksit imkani hem de tesisat dönüsümünde %0 faiz ile 18 ay vade imkani devam ediyor!
Anlasmali bankalarin kredi kartlariyla abone baglanti bedelinin 6 taksitle ve güvence bedelinin 3 taksitle ödenebilecegi kampanya, hem ev sahiplerinin hem de kiracilarin yüzünü güldürüyor.
Bunun yani sira KrediVer isbirligi ile hayata geçirilen, tesisat dönüsümünde %0 faiz ve 18 ay vade imkani ile isteyen sadece sicak su ve pisirme için, isteyen de sicak su, pisirme ve isinma için dogal gaz tesisatini yaptirabiliyor.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285