banner358

Karaman’ın Güçlü Bilekleri Bu Turnuvada Belli Olacak

Karaman’da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi il temsilciliği tarafından genç erkekler bilek güreşi müsabakaları yapılacak.

Karaman’ın Güçlü Bilekleri Bu Turnuvada Belli Olacak

Karaman Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi İl Temsilciliği’nin 2017-2018 yılı faaliyet takviminde yer alan genç erkekler bilek güreşi müsabakaları 26 Kasım Pazar saat 10.00’da Yunus Emre Spor Salonu’nda başlıyor. Müsabakalar 50, 55, 60, 65, 70, 75, 80 ve +80 kg’da olmak üzere sağ kol ve sol kol kategorilerinde düzenlenecek.

Karaman’da bilek güreşi sporuna gençlerin ilgisinin giderek arttığını belirten Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi il temsilcisi ve milli takım antrenörü Ahmet Tunç, “Amacımız bedenen ve zihnen sağlıklı nesiller yetiştirmek. Ata sporumuz olan bilek güreşini gençler arasında tanıtmak istiyoruz. Gençler arasından yetenekli sporcuları seçerek spor camiasına kazandırmak ve bu yıl Ankara’da düzenlenecek olan Bilek Güreşi Türkiye Şampiyonası’nda ilimizi temsil edecek sporcuları belirlemek amacıyla böyle bir müsabaka düzenledik. İlimizde bilek güreşi sporuna ilgi duyan gençlerimizin artması bizleri il temsilciliği olarak mutlu ediyor. İnşallah bu sayı gençlerimiz arasında artarak devam edecektir. Müsabakalarımıza tüm gençlerimizi bekliyoruz” diye konuştu.

Müsabaka hakkında detaylı bilgi ve kayıt için; Tunç Spor Kulübü – Ahmet Tunç –Tel:0532 6383138

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285