Karamanin Ilk Delüx Sitesi Temel Atti

Türkiye’de son dönemlerde tercih edilen sosyal donanimli delüx konut projelerinin Karaman’daki ilk örnegi olan Divan Konutlarinin insaati temel atma islemi ile baslamis oldu.

Karamanin Ilk Delüx Sitesi Temel Atti

Proje sahibi Serdaroglu Ins.Ltd.Sti adina Murat Güzelsari yaptigi açiklamada, “2011 yilinda insaat yönetmelikleri ve resmi isleyisiyle ilgili yapi denetim uygulamasina geçilmesi insaatlarin kalitesini ciddi miktarda artirmasiyla beraber geçis süreci olmasi nedeniyle proje sürelerinde de gecikmelere de neden oldu. Maalesef bu gecikmelerden bizde nasibimizi aldik.
33 daire ve 1 isyerinden olusan projemiz 2 etap halinde yapilacak olup 1.etap 8 ayda 2.etap ise 10 ayda tamamlanmasi öngörülmektedir. Müsterilerimizin tüm ihtiyaçlarini ve gereksinimlerini site içinde çözebilmeleri, huzurlu bir ortamda aileleriyle beraber yasayabilmeleri için Türkiye’nin önemli projeleri analiz edilerek Divan konutlarini Karaman halkinin teveccühlerine sunduk. Insallah bu proje Karaman’da insaat sektörüne yeni bir yön verecektir. Projenin detaylarini ögrenmek isteyenler www.divankonutlari.net adresinden inceleyebilirler” dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285