Karamanlı Murat ve Havva’dan Bomba İddia!

Star Tv’de hafta içi her gün ekranlara gelen Seda Sayan’ın programında yıllardır ekranlara çıkan Karamanlı Murat ve Havvanur sosyal medya hesaplarından bomba iddiada bulundu.

Karamanlı Murat ve Havva’dan Bomba İddia!

Star Tv’de Seda Sayan’ın sunduğu ‘Sabahın Sultanı’ programına evlenmek için başvuran ve yıllardır ekranlarda fenomen olan Karamanlı Murat ve Havvanur çifti Seda Sayan’la ilgili bir çok iddiayı ortaya attı.

Murat ve Havvanur çifti çekikleri videoda, “Herkes öğrenene kadar devam edeceğiz. Susmamız için teklifler yapıyorlar. Sadece bizim susmamız değil. Haydi sustuk diyelim. Sonraki kişilere ne olacak? Mustafa ile Sümeyye kardeşimize. Hayalleriyle oynadınız, umutlarını yıktınız. Çok bir şey istemediler. Kuru bir nikah istediler. Ama yapmadınız, gönderdiniz. Bazı şeyleri bahane ettiniz. Ama orada ne yapıyorsunuz? Caner ile Anastasia'ya sahte nikah yapıyorsunuz oyuncu oldukları halde. Durmayacağım. Bizi susturmaya çalışıyorlar belli meblağlarla. Aldım, belirli bir meblağ aldım. Ama bana vaatlerin çizgisi bile değil. Havvanur'a yapılan vaatlerin çizgisi bile değil. Bana verdikleri 3-5 kuruşla susacağımı sanıyorlar ama susmam. Kalkıp da kimseyi kandırmasınlar. Ben yandım, siz de yanmayın. O programa başvuru yapacak kişilere sesleniyorum. Arkadaşlar yapmayın, kandırıyorlar. Kışın ortasında beni bu çocukla dışarıya atan... Beni kullanıp kullanıp dışarıya attılar... Beni memlekete gönderecek kadar bir arabaları, 5 kuruş paraları yokmuş demek ki... Benim üstümden milyonlarca para kazanın. Şimdi de beni ortada koyun... Bana bunları yapanın Allah belasını versin. Benim Seda Abla'ya lafım yok, ona hiçbir zaman bir şey demedik.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284