banner358

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Ulusal Tanıtım Fuarlarında

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi son bir ay içerisinde ilimizin yanı sıra ulusal çapta üç farklı ilde üniversite tanıtım fuarına katılarak binlerce lise öğrencisi ile bir araya geldi.

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Ulusal Tanıtım Fuarlarında

Son olarak Konya’da Eket Fuarcılık tarafından düzenlenen Üniversite Tanıtım Fuarı’na katılan. Fuarda, Konya’ya yakın mesafede yer alması ve devlet üniversitesi olması gibi avantajları ile ön plana çıkan Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi, yerli ve yabancı öğrencilerin en çok ilgi gösterdiği üniversitelerin başında geldi.
Konya Dedeman Otel’de gerçekleşen 30’u aşkın iki gün süren fuarda vakıf ve devlet üniversitelerinden yükseköğretim kurumu temsil edildi. Konya ve Karaman’da faaliyet gösteren çok sayıda lisenin ziyaret ettiği fuarda öğrenciler rehber öğretmenleri eşliğinde üniversite stantlarını gezerek üniversite temsilcilerinden bilgi aldılar.
Konya’da düzenlenen fuarda Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesini Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Birimi personelleri Ayşegül Yıkılmaz ve Murat Beyaz ile Personel Öğrenci Kübra Ekinci ve Recep Furkan Çelik temsil etti.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2019, 13:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285