banner324

Kent Konseyinden Hasta Yatağı Yardımı

Karaman Kent Konseyi Başkanı Ali Konukseven, evinde yatalak hastası olan ve maddi durumu iyi olmayan kişilere, Kent Konseyi binasına, hasta raporlarıyla müracaat etmeleri halinde hasta yatağı yardımı yapacaklarını söyledi. 

Kent Konseyinden Hasta Yatağı Yardımı

Hastaların sıkıntılarını bir nebze de olsa gidermek için gayret gösterdiklerini belirten Konukseven, ''Hepimiz bu dünyada imtihandayız. Allah, cümlemizi bu imtihanı başarıyla verenlerden etsin. Hastalarımıza Allah'tan acil şifa diliyorum, hasta yakınlarımızın da Allah yardımcısı olsun'' dedi. 

Konukseven, hastaların belirli sıkıntıları ciddi manada yaşadığını dile getirerek, ''Hayırsever bir vatandaşımız tarafından Kent Konseyimize 5 adet hasta yatağı yardımı yapılmıştı. Bu yatakları ihtiyaç sahibi ailelerimizin başvurusu neticesinde kendilerine bizzat teslim ettik. Yine ailelerimiz durumlarını bize bildirdiği takdirde gerekli çalışmaları yürüterek elimizde bulunan 3 tane hasta yataklarımızı da dağıtacağız.” diye konuştu.

Konu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyen vatandaşlar 0 338 226 42 20 nolu telefonu arayabilirler veya doğrudan Kent Konseyi binasına giderek yatak yardımı için başvuru yapabilirler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285