KMÜ Rektör Adayı Prof. Dr. Ali Şahin’den Vali Süleyman Tapsız’a Nezaket Ziyareti

KMÜ Rektör Adayı Prof. Dr. Ali Şahin Vali Süleyman Tapsız’ı makamında ziyaret etti. Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden Vali Süleyman Tapsız, Prof. Dr. Ali Şahin’in KMÜ rektör adaylığını da tebrik ederek hayırlı olması temennisinde bulundu.

KMÜ Rektör Adayı Prof. Dr. Ali Şahin’den Vali Süleyman Tapsız’a Nezaket Ziyareti
Ziyaret esnasında ağırlıklı olarak Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinin Karaman’a olan katkıları ve bundan sonraki süreçte üniversite ve şehir işbirliğinin önemi üzerinde duruldu. Prof. Dr. Ali Şahin, bu işbirliğinin daha da geliştirilmesi adına ellerinden gelen gayreti göstereceklerini ifade ederken, Vali Süleyman Tapsız görevde oldukları sürece Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesine her türlü desteğe hazır olduklarını ifade etti.
Makamları birer hizmet vesilesi gördüklerini ve sayın valimizin de şehrimize kalıcı hizmetler verecek bir hizmet insanı olduğuna gönülden inandıklarını ifade eden KMÜ Rektör Adayı Prof. Dr. Ali Şahin, Vali Tapsız’a bu duygu ve düşüncelerinin yazılı olduğu bir plaket takdim etti. Ziyarette Prof. Dr. Ali Şahin Vali Süleyman Tapsız’ın kandil gecesini tebrik ederken Vali Tapsız da yaklaşan Ramazan Bayramı dolayısı ile misafirlerinin bayramını tebrik etti. Ziyaret karşılıklı başarı temennileri ile son buldu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285