KMÜ’de Melek Genç Anısına Fidan Dikildi

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinde (KMÜ) 17 Mayıs’ta yaşanan elim kazada hayatını kaybeden Gıda Mühendisliği son sınıf öğrencisi Melek Genç’in anısına fidan dikildi.

KMÜ’de Melek Genç Anısına Fidan Dikildi
KMÜ Rektör Yardımcısı ve Mühendislik Fakültesi Dekan V. Ahmet Yıldırım, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Ali Şahin, Gıda Mühendisliği Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Yalçın Coşkuner, öğretim elemanları ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirilen fidan dikiminde duygusal anlar yaşanırken öğrenci arkadaşları Prof. Dr. Şahin eşliğinde dua ederek Melek Genç’i andılar.
Prof. Dr. Ahmet Yıldırım fidan dikiminin ardından geçtiğimiz ay yaşanan olayın üzüntüsünün halen devam ettiğini belirterek, “KMÜ ailesi ve Gıda Mühendisliği Bölümü olarak öğrencimiz Melek’in hayatını kaybetmesinden dolayı büyük bir üzüntü yaşadık. Bizler de Melek’in hatırasını yaşatmak amacıyla onun anısına fidan dikmek istedik. Bu vesile ile öğrencimize tekrar Allah’tan rahmet, kederli ailesine, arkadaşlarına ve üniversitemize başsağlığı diliyorum.” dedi.


 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285