Konya Yolu Girişi Ve Ereğli Yolu Girişlerinde Kavşaklar Yeniden Düzenlenecek

Karaman Belediyesi, şehrin en önemli şehir girişleri olan Karaman, Konya Yolu Girişi ve Ereğli Yolu Girişi üzerinde bulunan kavşakları yeniden düzenliyor.

Konya Yolu Girişi Ve Ereğli Yolu Girişlerinde Kavşaklar Yeniden Düzenlenecek
Karaman Belediyesi, Karaman, Konya Yolu Girişi ve Ereğli Yolu Girişi üzerinde bulunan köprülü kavşaklar üzerindeki düzenleme çalışmalarına önümüzdeki günlerde başlayacak. Kavşaklar üzerine Türk Dili'nin Başkenti Karaman'ı en güzel biçimde ifade edecek ay-yıldızlı görsel ve Türk Devletlerini temsilen yıldız figürleri yerleştirilecek.
Kavşaklarımızı hem daha gösterişli ve modern hem de daha anlamlı bir hale getiriyoruz diyen Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan; " Karaman'da kavşaklarımızda düzenleme ve yenileme çalışmalarımız devam ediyor. Şehrin en önemli girişlerinden olan Karaman, Konya Yolu Girişi ve Ereğli Yolu Girişleri üzerinde bulunan kavşaklarımızda gerçekleştireceğimiz düzenleme çalışmalarımızla her iki şehir girişini de daha modern ve daha anlamlı bir hale getireceğiz. Çalışmalarımız dahilinde her iki kavşak üzerine Türk Dili'nin Başkenti Karamanımızı temsilen ay-yıldızlı görseli ve diğer Türk Devletlerini temsilen de yıldız figürleri yerleştireceğiz. İnşallah çalışmalarımıza önümüzdeki günlerde başlayacağız. Karamandaki kavşak düzenleme çalışmalarımız tamamlandığında, bu kavşakların isimlerini vatandaşlarımızla birlikte vereceğiz" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285