Köylere Hizmet Götürme Birligi Toplandi

Karaman Ili Merkez Ilçesi Köylerine Hizmet Götürme Birligi’nin 2011 yili Eylül dönemi olagan Meclis toplantisi Valilik Toplanti salonunda yapildi.

Köylere Hizmet Götürme Birligi Toplandi
Toplantiya Vali Yardimcisi Latif Memis, Il Genel Meclis Baskani Mustafa Bayir, Il Özel Idaresi Genel Sekreteri M. Salih Baldiz, Karaman Ili Merkez Ilçesi Köylerine Hizmet Götürme Birligi Baskani Muzaffer Özdal, Daire Müdürleri, Merkez Ilçe Il Genel Meclis Üyeleri, Muhtarlar Dernegi Baskan ve üyeleri ile Birlige üye köy muhtarlari katildi.
Vali Yardimcisi Latif Memis yaptigi açilis konusmasinda,  KÖYDES yatirimlarinin ana hedefi üzerinde durarak, yatirimlarda izlenen yola ve önceliklere deginerek, programlarin gerçeklestirilmesi asamasinda destek olan kurum ve çalisanlarina ve muhtarlara tesekkür etti. Toplantinin gündem maddeleri arasinda bulunan 2011 yili KÖYDES yatirim programi ve diger yatirim projeleri meclise sunuldu. 2012 Mali Yili Birlik Bütçesi ve Yatirim Programi görüsülerek, oy çoklugu ile kabul edildi.
Toplanti, köy muhtarlarinin köyleriyle ilgili sorunlarini da dile getirdigi, dilek ve temennilerin ardindan Belediye Ongun Tesisleri’nde, Köylere Hizmet Götürme Birligi tarafindan verilen yemekle son buldu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285