Kulüpler Arası Voleybol Müsabakaları Sona Erdi

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Voleybol İl Temsilciliği’nin faaliyet takviminde yer alan kulüpler arası küçükler ve yıldızlar voleybol il birinciliği müsabakaları sona erdi.

Kulüpler Arası Voleybol Müsabakaları Sona Erdi

Atatürk Spor Kompleksi Kazım Karabekir Spor Salonu’nda düzenlenen kulüpler arası küçükler ve yıldızlar voleybol müsabakaları 4 erkek, 8 kız takımı olmak üzere toplam 12 spor kulübünden 144 sporcunun kıyasıya mücadelesine sahne oldu.

Dört gün boyunca Lig usulü devam eden müsabakalarda sporcular gruplarında birinci olabilmek için tüm hünerlerini sergiledi. Sporcuları tezahüratlarıyla yalnız bırakmayan sporseverler ise tribünlerde yerlerini alarak bu büyük heyecana ortak oldu.

8 Nisan Pazar günü yapılan son gün karşılaşmalarının ardından yıldız erkeklerde Spor Lisesi A takımı birinci, Spor Lisesi B takımı ikinci, Fatih Anadolu Lisesi Spor Kulübü üçüncü, yıldız kızlarda Spor Lisesi birinci, Atılım Gençlik ve Spor Kulübü ikinci, Fatih Anadolu Lisesi Spor Kulübü üçüncü, küçük kızlarda ise Atılım Gençlik ve Spor Kulübü birinci, Gençlik Spor Kulübü A takımı ikinci ve Gençlik Spor Kulübü B takımı üçüncü oldu.

Müsabakalar sonunda dereceye giren sporculara düzenlenen törenle ödülleri verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285