banner358

Medaş, Çözüm Ortağı Olduğumuzu Bizlere Hissettiriyor

MEDAŞ, Elektrik Mühendisleri ve Elektrikçiler Odası temsilcileri ile bir araya geldi. MEDAŞ’ın ev sahipliğinde gerçekleşen kahvaltılı toplantıya MEDAŞ Genel Müdürü Erol Uçmazbaş, Elektrik Mühendisleri Odası Konya İl Temsilcisi Sait Şahin, Elektrikçiler Odası Başkanı Arif Yeşildaş, temsilci yardımcıları, mühendisler ve elektrikçiler katıldı.

Medaş, Çözüm Ortağı Olduğumuzu Bizlere Hissettiriyor

Toplantıda konuşan Sait Şahin, Genel Müdür Uçmazbaş’a organizasyon için teşekkürlerini iletti. Üyelerinin diğer dağıtım bölgelerinde de iş yaptıklarını yalnız MEDAŞ’ın müşteri odaklı yaklaşımının mühendisleri ve dolayısıyla 6 ildeki vatandaşların tamamını ilgilendiren süreçlerde hızlı aksiyon alıyor olmasından duyulan memnuniyeti iletti. Şahin, “Mühendisler ve elektrikçiler olarak bizler MEDAŞ’ın çözüm ortağı olduğumuzu son yıllarda yakından hisseder olduk. Dileriz bu model (çözüm ortaklığı müessesesi) tüm Türkiye’ye örnek olur.” dedi.

Toplantının devamında Elektrikçiler Odası Başkanı Arif Yeşildaş, “MEDAŞ’ın kurumsal kültürü, masanın her iki tarafından bakabilmeyi amaçlıyor. Bu hakikaten vatandaşla MEDAŞ arasında köprü konumunda olan bizler için çok önemli. MEDAŞ’ın belirli periyotlarla gerçekleştirdiği bu tür toplantılar, gün içinde sürekli temasta olan meslek erbabı ve MEDAŞ çalışanlarının birbirlerini daha iyi anlamalarına ve dolayısıyla kaynaşmalarına imkan sağlıyor” diyerek toplantı için MEDAŞ’a teşekkür etti.

MEDAŞ Genel Müdürü Erol Uçmazbaş ise MEDAŞ olarak, müşteri daha azına razı olsa bile daima en üst düzeyde hizmet vermeyi amaç edindiklerini, bu nedenle tüketicilerin ilk irtibat noktası olan Elektrikçi ve Elektrik Mühendislerinin her bir geri bildiriminin çok önemli olduğunu belirtti.

Uçmazbaş, “Çözüm ortaklarımızla yaptığımız istişareler, Şirketimizi Türkiye’de müşteri memnuniyetinde en üst seviyeye taşıdı. Ben inanıyorum ki iletişim her sorunu çözer ve birçok sorunu da daha oluşmadan engeller” dedi. Katılımcılara göstermiş oldukları teveccühten ötürü teşekkür ederek sözlerini noktaladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285