MEDAŞ, Müşteri Memnuniyetinde En İyi Dağıtım Şirketi Seçildi

Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. (MEDAŞ) 21 elektrik dağıtım şirketi arasında müşteri memnuniyetinde en iyi dağıtım şirketi seçildi.

MEDAŞ, Müşteri Memnuniyetinde En İyi Dağıtım Şirketi Seçildi

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı elektrik dağıtım şirketi müşterilerinin genel memnuniyet oranlarını araştırdı. Araştırma sonuçları gerçekleştirilen Elder 10. Sektör Toplantısında Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Berat Albayrak tarafından açıklandı. Ülke genelinde 2016 Mart- 2017 Mart tarihleri arasında 21 dağıtım bölgesinde toplam 22 bin 606 denekle yapılan çalışmada genel memnuniyet, elektrik arızası olduğunda anında müdahale edilip edilmediği, sorunların kısa sürede çözülüp çözülmediği, voltaj düşüklükleri, özelleştirmeden memnuniyet gibi konular araştırılmış ayrıca son altı ayda elektrik dağıtım şirketlerine işi düşenler arasında işlem kolaylığı, ulaşılabilirlik, personelin davranışı gibi konular da araştırma kapsamında değerlendirmeye alındı. MEDAŞ, 21 dağıtım şirketi arasında, müşteri memnuniyetini sağlama bakımından en iyi dağıtım şirketi oldu.

Genel müdürlüğü Konya'da bulunan MEDAŞ, Konya, Karaman, Aksaray, Kırşehir, Niğde ve Nevşehir illerinde elektrik dağıtım hizmeti veriyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285