banner358

MEPAŞ’a "Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı" Ödülü

Meram Elektrik Perakende Satış A.Ş, Türkiye`nin ilk ve tek müşteri memnuniyetini ölçen platformu Sikayetvar. com ’un 5. kez gerçekleştirdiği A.C.E Awards`ta Mükemmel Müşteri Memnuniyeti ödülüne layık görüldü.

MEPAŞ’a "Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı" Ödülü

6 Mart’ta düzenlenen törende ŞikayetVar A.C.E (Achievement in Customer Excellence) Awards 2020 Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Gold Ödülü’nü MEPAŞ Müşteri Hizmetleri ve Operasyonlar Müdürü Fatih Yetimoğlu aldı. Konuşmasında; bu ödüle layık gören tüm MEPAŞ müşterilerine teşekkürlerini sundu.

Meram Elektrik Perakende Satış A.Ş Genel Müdürü İlker Arslanargun yaptığı açıklamada; “MEPAŞ olarak, müşterilerimizin Taleplerini ve Şikâyetlerini etkin ve doğru yöneterek marka imajı, müşteri sadakati ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak temel amacımızdır. Bizim temel değerimiz müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizin bize tüm kanallardan ulaşabileceği, her an yanında olabileceğimiz uygulamaları hayata geçiriyoruz. Onların taleplerini pek çok kanaldan elde ettiğimiz verilerle eğilimlerini saptıyor, onlar için müşteri deneyimini mükemmel hale getirmek için çalışıyoruz. Geçtiğimiz günlerde hayata geçirdiğimiz mobil uygulamamızla bu memnuniyeti daha da artırmayı hedefliyoruz.

Bu yöndeki çalışmalarımızın böylesine anlamlı ödül ile taçlanmasından dolayı da gurur ve mutluluk duyuyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285