MEVKA, “Sınır Ötesi E-Ticaret” Söyleşisi Gerçekleştirecek

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı koordinasyonunda faaliyetlerini sürdüren ve TR52 Konya - Karaman Bölgesi’nin sürdürülebilir şekilde gelişimini hedefleyen Mevlana Kalkınma Ajansı, bölgede yer alan KOBİ’leri her alanda bilgilendirmeye devam ediyor.

MEVKA, “Sınır Ötesi E-Ticaret” Söyleşisi Gerçekleştirecek

Mevlana Kalkınma Ajansı bu doğrultuda, E-ticaret ve E-ihracat ekosisteminde eğitim, etkinlik ve danışmanlık faaliyeti yürüten WORLDEF Platformu işbirliği ile “Sınır Ötesi E-Ticaret Etkinliği” düzenleyecek. 
12 Kasım Perşembe günü saat 14.00’de Zoom uygulaması üzerinden online olarak düzenlenecek etkinliğe Worldef Business School (WBS) Genel Müdürü Orxan ISAYEV ve Propars CEO’su Engin SEZGİN konuşmacı olarak katılım sağlayacak. 
Düzenlenecek programda; “E-ticaret” ve “E-ihracat” konularında ayrıntılı bilgilendirmeler gerçekleştirilecek, E-ticaret ve E-ihracat ile ilgili olarak; nasıl başlanabileceği, dikkat edilmesi gereken hususlar, prosedürler gibi önemli konulara düzenlenecek etkinlik kapsamında yer verilecek. 
Program Zoom uygulaması üzerinden gerçekleştirileceği için Zoom hesabına sahip olunması gerekmektedir. Programa katılmak isteyenler //www.karamandayatirim.gov.tr/ adresindeki program duyurusu içerisinde yer alan link üzerinden kayıt yaptırarak etkinliğe katılabilirler. 
Kayıt linki: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_S-vnfBY0Q-u-UOksmSB4eg

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285