Mevlana’dan Inciler Sergisine Büyük Ilgi

Karaman Gençlik Hizmetleri Ve Spor Il Müdürlügü Gençlik Merkezi El Sanatlari Kulübü Resim Sanat dersi ögrencilerinin hazirladigi “Mevlana’dan Inciler” adli sergi Belediye Tas Binasi’nda vatandasla bulustu.

Mevlana’dan Inciler Sergisine Büyük Ilgi

Katilim ve ilginin yogun oldugu serginin açilisina, Karamanoglu Mehmet Bey Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sabri Gökmen, , Il Defterdari Ihsan Mintas, Gençlik Hizmetleri ve Spor Il Müdürü Hayati Kisacik, Il Milli Egitim Müdürü Asim Sultanoglu, Il Kültür ve Turizm Müdürü Adem Akçay, Gençlik Merkezi Müdürü Sabettin Gezen, Gençlik Hizmetleri ve Spor Il Müdürlügü Sube Müdürü Mustafa Karadeniz, basin temsilcileri, gençlik merkezi üyeleri ve davetliler katildi.
Serginin ögrenci ve vatandastan yogun ilgi gördügünü belirten Gençlik Merkezi Müdürü Sabettin Gezen,“ Genç yeteneklerimizin böylesine güzel çalismalarini yerinde görmek bizleri mutlu etmistir. Resim-Sanat egitmeni Abdurrahman Saltan hocamizin el sanatlari kulübü ögrencilerimizle yaptigi bu güzel çalismalar bizleri gururlandirdi” diye konustu.
Gençlerimize Önem Veriyoruz
Gençlerin içinde oldugu bütün projeleri desteklediklerini belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor Il Müdürü Hayati Kisacik ise;” Gençlik Hizmetleri ve Spor Il Müdürlügü Gençlik Merkezi olarak ilimizdeki tüm gençligi kucaklayan anlayisla çalisiyoruz. Dolayisiyla el sanatlari kulübümüz ile birlikte güzel bir sergi açmanin sevincini ve mutlulugunu yasamaktayiz. Gençlik merkezimiz bundan sonra bu tip etkinlikler ile gelecegimiz olan geçlerimizin yaninda olmaya devam edecektir” dedi.
Mevlana’dan Inciler sergisi, Karaman Tas Binasinda 05 Subat 2016 Cuma gününe kadar açik kalacak.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285