banner358

MHP'li Başkan Adayı Kalaycı Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Savaş Kalaycı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle ilimizde görev yapan basın mensuplarıyla arabaşı etkinliğinde bir araya geldi. 

MHP'li Başkan Adayı Kalaycı Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

Yerel ve ulusal basın temsilcilerinin katıldığı arabaşı gecesinde basın çalışanlarının ne kadar zor ve ağır şartlar altında görevlerini sürdürmeye çalıştıklarını yakinen bildiğini söyleyen Kalaycı, “Basın emekçileri için zor şartların her geçen gün daha da ağırlaştığını maalesef üzülerek takip ediyoruz. Ben bu bayram gününde sizlerin yaralarını deşmek ve sizleri üzmek istemiyorum. Temennim odur ki;  bir sonraki Gazeteciler Gününe kadar bütün sıkıntılar aşılmış olsun, bürokratik, hukuki ve mevzuatla ilgili engeller ortadan kaldırılmış olsun. Bu şehrin ve çok değerli hemşerilerimizin hizmetine talip olan bir kardeşiniz olarak, bu sıkıntıların bertaraf edilmesinde, basın çalışanlarımızın çalışma ve habere ulaşma şartlarının iyileştirilmesinde yerel yönetim anlamında yapılması gereken her ne varsa yerine getireceğimizi ve sizlerle sürekli istişare içerisinde olacağımızı belirtmek istiyorum. Bunun yanında, şehrimizi ilgilendiren diğer konularda da sizlerle sürekli olarak görüş alışverişinde bulunacağımızı da özellikle ifade etmek istiyorum.  “Üretken ve Çözüm Odaklı Belediyecilik” anlayışımız içerisinde “Ben yaptım oldu” gibi şehrimize hiçbir katkı sağlamayan bir düşünce yapısı asla yer bulamayacaktır. Ben, burada bulunan, bulunamayan tüm basın çalışanlarımızın, gazetecilerimizin bayramlarını tekrar kutluyorum. Bu mesleğe gönül vermiş, fakat ebediyete intikal etmiş büyüklerimizi rahmetle anıyorum. Emekli olmuş olanlara afiyet, sağlık ve uzun ömürler diliyorum. Zaman mevhumu gözetmeksizin habercilik yapma gayreti içinde olan basın çalışanlarımıza da kolaylıklar ve üstün başarılar temenni ediyorum” dedi. 
Geceye, Başkan Adayı Savaş Kalaycı'nın yanı sıra, MHP Karaman İl Başkanı Oktay Yılmaz, MHP Merkez İlçe Başkanı Mahmut Ünüvar ile Ülkü Ocakları İl Başkanı Yusuf Başkocagil de katıldı. Haber: İHA


 

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2019, 16:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285