banner339

Milli Egitim Müdürlügünde Görev Devir Teslimi Yapildi

Milli Egitim Müdürlügünde görev devir teslimi yapildi. Il Milli Egitim Müdürlügüne atanan Bekir Aksoy, görevi selefi Sebahaddin Altun’dan devraldi.

Milli Egitim Müdürlügünde Görev Devir Teslimi Yapildi

Milli Egitim Müdürü Sebahaddin Altun törende yaptigi konusmada, “2003 yilinda basladigim görevi bugün sonlandirmis bulundurmaktayim. Göreve basladigim 2003–2011 yillari arasinda ilimiz ÖSS ve LYS ‘de birçok basari yakalayarak en üst seviyeler yükselmistir. Bu basariyi yakalamak için idarecisi, ögretmeni, ögrencisi ve velisiyle tam bir birlik ve beraberlik içinde hareket ettik. Ayrica bizden yardimlarini esirgemeyen Valimiz Sayin Süleyman Kahraman, Il Özel Idaresi, Belediye Baskani ve diger kamu kuruluslarina çok tesekkür ediyorum. Karaman’a atanan Il Milli Egitim Müdürümüz Bekir Aksoy’a yeni görevinden dolayi kutluyor hayirli ugurlu olmasini diliyorum”dedi.
Karaman’a atanan yeni Milli Egitim Müdürü Bekir Aksoy yaptigi konusmada, “Karaman gibi egitimde basarili bir ile atandigim için kendimi çok sansli hissediyorum. Bende aslen Konyaliyim Karaman’a yabanci sayilmam Karaman‘in basarisini yakindan takip ediyorum egitimde hep üst siralarda yer almistir. Bizde bu basariyi daha yükseklere çikarmak için el birligi içinde çalisacagiz. Sebahaddin Altun’a yeni görevinden dolayi kutluyor basarilar diliyorum”dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285