Muhtarlar Toplantısı Gerçekleştirildi

Covid-19 yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle ara verilen muhtarlar toplantısının ilki Vali Mehmet Alpaslan Işık başkanlığında gerçekleştirildi.

Muhtarlar Toplantısı Gerçekleştirildi

Tarımsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Toplantı Salonunda yapılan muhtarlar toplantısının açılış konuşmasını yapan Vali Işık, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizi de tehdit eden covid-19 yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle ara verilen muhtarlar toplantısının yeniden yapılmasının hayırlara vesile olması dileklerinde bulundu. Köy ve köy halkının yaşadığı sorunların tespiti ve çözümüne yönelik düzenlenen toplantıların Pandemi öncesinde her ay düzenli olarak gerçekleştirildiğini ifade eden Vali Işık, yaşanan Pandemi nedeniyle ara verilen muhtarlar toplantısının bundan sonraki süreçte daha sık yapılacağını ifade etti. 
Toplantının devamında ilimiz merkeze bağlı Bölükyazı, Çiğdemli, Demiryurt, Eminler, İslihisar, Kaşoba, Kisecik, Madenşehri, Mesudiye ve Ortaoba köyü muhtarlarına tek tek söz vererek sorun ve taleplerini dinleyen Vali Mehmet Alpaslan Işık, köylerdeki mevcut sorunların giderilmesi ve köylerin ihtiyaçlarının karşılanması noktasında il özel idaresince gerekli çalışmaların yapılacağını ifade etti. 
Vali Mehmet Alpaslan Işık’ın başkanlığında gerçekleştirilen ve ilgili kurum müdürleri ile ilimiz merkeze bağlı 10 köy muhtarının katıldığı toplantıda muhtarlar, sorun ve taleplerin çözümü noktasında destek veren Vali Mehmet Alpaslan Işık’a teşekkür ettiler.
 Toplantı, temenni ve görüşlerin ardından sona erdi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285