Mutlulugu Paylastik

Ilimiz Eregli yolu üzerinde faaliyetlerini sürdüren Dügün Park Sosyal Tesisleri tarafindan düzenlenen ve KGRT’nin organize ettigi Arabasi gecesine Huzurevi sakinleri ve protokol üyeleri katildi.

Mutlulugu Paylastik

Geceye Vali Murat Koca ve esi Vildan Koca, Jandarma Alay Komutani Mustafa Akis ve esi, Karamanoglu Mehmetbey Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sabri Gökmen ve esi, Emniyet Müdürü Mehmet Sahne, Vali Yardimcisi Erkan Karahan, Duru Bulgur Yönetim Kurulu Baskani Ihsan Duru, Modern Bisküvi Yönetim Kurulu üyesi Vehbi Tayyar, Saray Bisküvi’yi temsilen Adnan Demirbag, Mehmet Ertabak, Atikler Insaat sahibi Yüksel Atik, Ahenk Alisveris Merkezleri sahiplerinden Osman Çelik, Esnaf ve Sanatkarlar Odalari Birligi Baskani Bayram Uysal, Oda Genel Sekreteri Halil Ibrahim Incekara, Terziler Odasi Baskani Ali Riza Özkan, Ticaret Borsasi Meclis Baskani Ekrem Çavas, Aygün Otel sahipleri Hasan ve Abdullah Aygün, Belediye eski Baskani Yasar Evcen, ile çok sayida davetli katildi.
Arabasi ikraminin ardindan bir konusma yapan KGRT Yönetim Kurulu Baskani Senem Yavuzaslan Memis, “Bugün bu güzel organizasyonda bizlerle beraber oldugunuz için öncelikle hepinize ayri ayri tesekkür ediyorum. Disarisi malumunuz oldugu üzere çok soguk ama içimizi isitan bir ortamda dost meclisindeyiz. Ben kisaca bu organizasyon nasil gelisti onu paylasmak istiyorum. Bu süreç uzun yillar yurt disinda yasayan ve sonrasinda ülkemize dönüs yaparak Dügün Park Sosyal Tesislerini devralan Sükrü Demir beyin geçtigimiz hafta Karaman’in Sesi Gazete Radyo ve Televizyonunu ziyarete gelmesiyle basladi. Kendileri ziyaretlerinde Dügün Park Sosyal Tesisleri olarak Huzurevi’nde kalan sakinlerimizi konuk etmek istediklerini söylediler. Bizde gönlünde Huzurevi’nin ayri bir öneme sahip oldugunu bildigimiz ilimiz Valisi Murat Koca’nin degerli esleri hanimefendi Vildan Koca’ya bu organizasyondan bahsettik. Sagolsun kendileri bizleri kirmayip olumlu dönüs yaparak bizlerin bir araya gelmesine vesile oldular. Kendilerine KGRT ve Dügün Park Sosyal Tesisleri adina tesekkür ediyorum. Bu programi tertip ederken Huzurevi sakinleri ile böyle bir organizasyonda en son 4 yil önce bir araya geldigimizi hatirladim ve kendi kendime aradaki zamani açtigimiz için hayiflandim. Hayat ve zaman çok hizli akip geçiyor. Bu tempolu hayatimizda bugün yapamadik, yarina yapariz dedigimiz Huzurevi ziyaretlerimizi insallah daha siklikla gerçeklestiririz. Huzurevi’ne yaptigimiz ziyaret ve onlarla yapilan hos bir sohbet, onlarin duasinda yer alabilmek yüzlerindeki mutluluk belki satin alamayacagimiz en büyük deger bizler için. Allah sizleri bizlerin basindan eksik etmesin. Iyi ki geldiniz, bizi yalniz birakmadiniz” dedi.
Vali Murat Koca’da “Bu güzel gecenin gerçeklesmesinde emegi geçen KGRT ekibine ve Dügün Park Tesisleri sahibi Sükrü beye tesekkür ediyorum. Burada bizleri yalniz birakmayan agabeylerimiz, amcalarimiza, teyzelerimize ve tüm konuklara tesekkür ediyorum” dedi.
Yapilan konusmalarin ardindan bu gecenin gerçeklesmesini saglayan Dügün Park Sosyal Tesisleri sahibi Sükrü Demir ve Vali Murat Koca’nin esi Vildan Koca’ya, Vali Koca tarafindan günün önem ve anlamini tasiyan ödül ve çiçek takdim edildi.
Gece fasil, türküler ve hos sohbet ortaminda güzel geçti.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285