banner358

Necmettin Erbakan Parkı Yaz Sezonuna Hazır

Karaman'ın büyük parklarından birisi olan Prof. Dr. Necmettin Erbakan Parkı’nda yaz sezonu açıldı. Ailesi ve dostuyla parka gelen vatandaşlar, Karaman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı çay bahçesi ve kafeteryadan faydalanabilecek.

Necmettin Erbakan Parkı Yaz Sezonuna Hazır

Konya-Karaman şehir girişine önemli prestij kazandıran Prof. Dr. Necmettin Erbakan Parkı, açıldığı günden bu yana vatandaşların ilgisini çekmeye devam ediyor. Havaların ısınmasıyla parka gelen vatandaşlar, parkın yeşil alanları ve sosyal donatılarının yanı sıra çay bahçesi ve kafeteryasından da yararlanabilecekler.

Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan; “Prof. Dr. Necmettin Erbakan Parkı, hizmete girdiği günden beri vatandaşlarımızın şehrin stresinden uzak, ailecek ziyaret edip keyif alacakları, huzurlu bir sosyal yaşam alanı oldu. Halkımızın buraya olan ilgisi bizleri de memnun ediyor. Havaların ısınmasıyla birlikte çay bahçesi ve kafeteryamız da faaliyete geçti. Karamanlı hemşehrilerimiz ve bu güzergahtan geçen misafirlerimiz; gündüz ve akşam eşiyle, dostuyla ve sevdikleri ile birlikte hoşça vakit geçirip, kaliteli ve düzenli bir ortamda çaylarını, meşrubatlarını içebilecekler. Önümüzdeki günlerde Beyazkent Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Seyir Teraslarımız da aynı şekilde hizmet verecek. Tüm vatandaşlarımızı Prof. Dr. Necmettin Erbakan Parkı ve Seyir Tersalarına bekliyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2018, 17:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285