O Köylerde 8 Saat Elektrik Kesilecek

Karaman'da Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. yapmış olduğu açıklamada bazı bölgelerde elektrik kesintisi olacağını bildirdi.

O Köylerde 8 Saat Elektrik Kesilecek

Meram Elektrik Dağıtım A.Ş.'nin yapmış olduğu açıklamada şu ifadeler yer aldı:

KARAMAN-1 İşletmesi sorumluluk alanı içerisinde yer alan aşağıda bilgileri belirtilen bölgelerde yapılacak çalışmalar nedeniyle programlı elektrik kesintisi yapılacaktır. Çalışmaların programlanan süreden erken tamamlanması halinde kesinti bitiş saatinden önce elektrik verilebilecektir. Bilgilerinizi ve gereğini arz/rica ederiz.

1.            Elektrikle çalışan cihazlarınızın devreden çıkartılması.

2. Yapılacak çalışmaların, belirtilen saatten önce bitmesi halinde, çalışma bitiminden hemen sonra enerji verilebileceği, Özel Elektrikçi Mühendis Çalışması

3. Jeneratör kulanan müşterilerimizin ve Elektrik Dağıtım şebekesi aracılığı ile satış yapan Elektrik enerjisi üreticilerinin kesinti süresi boyunca İş kazalarına mahal verilmemesi adına Dağıtım Şebekesi Anahtarlama elemanlarının açık olduğunu mutlaka kontrol etmeleri,

4. Elektrik kesintisi hakkında daha geniş bilgi için 186 Müşteri Hizmetleri Merkezimizden ve www.meramedas.com.tr adresinden faydalanabilineceği hususlarını dikkatinize sunarız.

Kesintiden etkilenecek bölgeler;

29 Mart Cuma günü saat 09.00-17.00 aralığında Karaman Merkeze bağlı Çoğlu Köyü ve Karacaören Köyü

30 Mart Cumartesi günü saat 09.00- 14.00 aralığında Karaman’ın Kazımkarabekir İlçesinin emsalhayat Mahallesinde özel elektrikçi mühendis çalışması nedeniyle kesinti  yaşanacağı  bilgi edinildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284