Ödülleri Vali Işık Tarafından Verildi

Vali Mehmet Alpaslan Işık, “Bana Sloganını Söyle” yarışmasında dereceye giren vatandaşlarımızı kabul ederek ödüllendirdi.

Ödülleri Vali Işık Tarafından Verildi

Düzenlenen ödül töreninde  konuklarıyla  yarışma hakkında bir süre sohbet eden Vali ışık, Covid -19 ile mücadele kapsamında salgınla ilgili alınan tedbir ve kuralların öneminin toplumun tüm kesimlerine hissettirilmesi ve kamuoyunda farkındalık oluşturma amacıyla Valiliğimiz tarafından böyle bir yarışma açıldığını belirterek, konunun önemi dikkate alındığında yarışmaya katılım oranının oldukça fazla olmasının sevindirici olduğunu söyledi.
Vali Işık daha sonra Covid-19 ile mücadeleyi konu alan “Bana Sloganını Söyle” yarışmasında ürettikleri sloganlarla dereceye giren yarışmacıları tebrik ederek ödüllendirdi ve başarılarının devamını diledi.
26 Kasım - 3 Aralık 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilen “Bana Sloganını Söyle” yarışmasında Şule Akkuş “Bugünler Evde, Yarınlar Özgürce Her Yerde” sloganıyla, Kerem Çakır “Hayat Bir Nefeste Saklıdır” sloganıyla, Merve Şen “Evde Kal Nefes Al”  sloganıyla derece girmişti.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285