banner358

Oduncu ve İbrahimoğlu İçin Veda Yemeği Verildi

Karaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde şube müdürü olarak görev yaparken Antalya ve Eskişehir illerine atanan İbrahim İbrahimoğlu ve Hasan Hüseyin Oduncu için bir veda yemeği düzenlendi.

Oduncu ve İbrahimoğlu İçin Veda Yemeği Verildi

Kurban bayramı öncesi Hatuniye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Otelinde gerçekleştirilen veda yemeğine İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Abdurrahman Kurt, Nurettin Doğan, Maarif Müfettişleri Koordinatörü Muhammet Tütün, Maarif Müfettişi Ercan Uçar ve Milli Eğitim Şube Müdürleri katıldı.
"Önemli Olan Yürüdüğünüz Yolda İlerlerken Hoş Bir Seda Bırakabilmektir"diyen İl Milli Eğitim Müdürü Çalışkan konuşmasında İbrahim İbrahimoğlu ve Hasan Hüseyin Oduncu ile çalışmış olmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi. Şüphesiz insanoğlu doğumundan sonra bir hikâye ile hayatına devam eder diyen Çalışkan konuşmasının devamında “Bu hikayenin içerisinde bir yolu ve o yolda yürürken yanında bir yoldaşları vardır. Tabi bu süreç içerisinde bazen ayrılıklarda olabilir.  İnşallah yeni çıktığınız bu yolda rabbim sizlere güzel hizmetler verebilmeyi nasip etsin. Unutmayın burada kapımız ve gönlümüz her zaman sizlere açık. Karaman eğitimine sağladığınız katkılarından dolayı sizlere teşekkür ediyor, yeni görev yerinizde başarılar diliyorum" dedi.
2003 yılından itibaren Karaman'da çalışmaya başladığını belirten ve Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak atanan Hasan Hüseyin Oduncu ise Karaman'da çalışmaktan dolayı her zaman memnun olduğunu ifade etti.
“Benim için Karaman'ın yeri hep özel olacak”diyen ve Antalya ili Serik ilçesi Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevine atanan İbrahim İbrahimoğlu ise Karaman'da dolu dolu 14 yılının geçtiğini ve güzel anılarla Karaman’dan ayrılacağını söyledi.
Yemek sonrası konuşmalar ve plaket takdimi ile devam program fotoğraf çekimiyle son buldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285