banner339

Ögrenci Servisleri Kooperatif Kurdu

Karkop Ögrenci Servisleri Kooperatifi tarafindan Grand Mesut Otel’de bir tanisma toplantisi yapildi. Grand Mesut Otel’de gerçeklesen toplantiya Ticaret ve Sanayi Odasi Yönetim Kurulu Baskani Mustafa Toktay ile Karkop üyeleri katildi.

 Ögrenci Servisleri Kooperatif Kurdu

 

Karkoop Ögrenci Servisçileri Kooperatif Baskani Hasan Bilkiç yaptigi konusmada, “Bizler ögrenci servisleri esnafi olarak Karaman’da faaliyet gösteren servisçi esnafini tek çati altinda toplamak amaci ile Karkoop ögrenci servisleri kooperatifi adi altinda bir kooperatif kurduk. Amacimiz gelecegimizin güvencesi olan en iyi sekilde gelecege tasimaktir. Çiktigimiz bu yolda siz büyüklerimizi ve temsil ettigimiz kurumlari yanimizda bizlerin en büyük destekçileri olarak görüyoruz ve sizlerden bize destek olmanizi rica ediyoruz. Böyle bir olusumu Soförler Odasi Baskani Mehmet Yilmaz her ne kadar istemese de biz sizlerin yardimini ve destegini bekliyoruz” dedi.
4 Nolu Beyazkent Dolmus Duragi Baskani Cemalettin Canuylasi’de konusmasinda “Su an Karkoop olarak 40 üyemiz mevcut. Fakat bunu 150-200’e çikarip C ve M plakali bütün araçlari tek çati altinda toplamak istiyoruz. Bunun içinde Soförler Odasi Baskanligina adayim baskan olursam elimden geleni yapmaya hazirim” dedi.
Soförler Odasi Baskan adayi oldugunu açiklayan bir diger isim olan Emin Göksoy da, “13 yildir Karaman’da ikamet etmekteyim ve aranizdan biri olarak dolmusçularin derdi sikintilarini iyi bildigim için baskanliga adayligimi açikliyor ve desteklerinizi bekliyorum” dedi.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285