banner329

Öğrenciler Sosyal Etkinliklerle Eğlenerek Öğreniyor

Karaman’ın Kazımkarabekir ilçesinde Kur’an kursu öğrencileri, sosyal etkinlikler kapsamında eğlenerek öğrendikleri bir yaz geçiriyorlar.

Öğrenciler Sosyal Etkinliklerle Eğlenerek Öğreniyor

Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada: “İlçe merkezimizde ve köylerimiz de Yaz Kur'an Kursunda eğitim gören öğrencilerimiz sosyal etkinlikler kapsamında ilçemiz Kazımkarabekir parkında piknikte buluştular.  Kadim oyunlarınızın büyük bir eğlence ile oynandığı piknikte oyunlara katılan bütün çocuklarımıza hayır severlerimizin hediyesi olan oyuncaklar dağıtıldı. Hayır sahiplerinin ikram ettiği yemek ve dondurma ikramı ile sona eren programa Kaymakamımız Muhammed Enes Çıkrık, Belediye Başkanımız Recep Boyacıoğlu ve İlçe Müftümüz Ramazan Demirci katılarak çocuklarımızın eğlencelerine ortak oldular.  Programa katılımları dolayısıyla Sayın Kaymakamımıza, Belediye Başkanımıza ve ilçe Müftümüze teşekkür ederiz.

Ayrıca Programı organize eden Din Gönüllüsü Hocalarımız olmak üzere maddi manevi emeği geçen herkese teşekkür eder yapılan hayır hasenatların kabulünü Rabbimizden niyaz ederiz” ifadelerini kullanıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285