Özel Okul Ve Özel Rehabilitasyon Merkezleri İstişare Toplantısı Yapıldı

Özel okul ve özel rehabilitasyon merkezleri istişare toplantısı Vali Fahri Meral’in katılımıyla gerçekleşti.

Özel Okul Ve Özel Rehabilitasyon Merkezleri İstişare Toplantısı Yapıldı

Grand Karaman Otelde gerçekleştirilen toplantıya, Vali Fahri Meral, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, Milli Eğitim Şube Müdürü Haşim Tunca ve özel okul ve özel rehabilitasyon merkezi yöneticileri katıldı.

Programın selamlama konuşmasını İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu yaptı. Kuntoğlu, Özel okul ve özel rehabilitasyon merkezleri yetkileriyle Karaman Valisi Sayın Fahri Meral ile buluşturmak adına böyle bir toplantıyı organize ettiklerini ifade etti. İl Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, resmi ve özel kurumlarla büyük bir aile olduklarını dile getirdi. Kuntoğlu, “Karaman’da resmi ve özel eğitim kurumlarıyla büyük bir aileyiz. Yöneticiler ve öğretmenler olarak bize düşen görev Karaman’daki eğitim çıtasını yükselterek çocuklarımızı hem akademik anlamda hem de milli ve manevi değerlerinin kazandırılması noktasında geleceğe en iyi şekilde hazırlamaktır. Programımıza katıldığınız için sizlere teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” diyerek sözlerine son verdi.

İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’nun selamlama konuşmasının ardından konuşan Vali Fahri Meral, eğitim anlamında Karaman’ın iyi durumda olduğunu belirterek eğitime çok ciddi yatırımlar yapıldığını vurguladı. Eğitim konusunda devletin tüm imkanların seferber edildiğine dikkat çeken Vali Meral, gelecek nesillerin şekillenmesinde idarecilere, yöneticilere ve öğretmelere önemli görevler düştüğünü de sözlerine ekledi.

Vali Fahri Meral’in konuşmasının ardından Milli Eğitim Şube Müdürü Haşim Tunca özel okul ve özel rehabilitasyon merkezleri ilgili mevzuat çerçevesinde yapılan çalışmalar ve öğretim programlarına ilişkin sunumunu gerçekleştirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285