Piri Reis Vadisi'nde Kuralar Çekiliyor

Karaman Belediyesi ve TOKİ işbirliğinde hayata geçirilen Piri Reis Vadisi Konut Projesi'nde, ön müracaatta bulunan hak sahiplerinin dairelerinin belirlenmesi için 11 Mayıs 2016 tarihinde kura çekilişi yapılacak.

Piri Reis Vadisi'nde Kuralar Çekiliyor
Karaman tarihinin en prestijli konut projesi olarak değerlendirilen projenin ilk etabında 450 konut inşa ediliyor. Yapımı hızla devam eden Piri Reis Vadisi Konutlarında ön talepte bulunan 208 hak sahibinin sahip olacağı dairelerin belirlenmesi için; 11Mayıs 2016 tarihinde saat 10.00'da Yunus Emre Konferans Salonu'nda kura çekilişi yapılacak. Kura çekilişi ile ilgili TOKİ tarafından hak sahiplerine davet mesajları yollanmaya başlandı.
Konutların kalan kısmı ayrıca satışa sunulacak. Satışa sunulacak olan konularla ilgili şu anda herhangi bir talep alınmadığı ve satışa sunulacak olan bu konutlarla ilgili Karaman Belediyesi ve TOKİ tarafından geniş çaplı olarak vatandaşlara duyuruların yapılacağı bildirildi.
Kara Yapısı Büyük Oranda Tamamlandı
Diğer yandan çalışmaların hızla sürdüğü Piri Reis Vadisi Konutlarının kara yapısı büyük oranda tamamlandı. Bir yandan binaların dış cephe kaplama ve yalıtım işlemlerinin yanı sıra iç detay çalışmaları da başlamış durumda.
Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2016, 16:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
İLGİNÇ
İLGİNÇ - 5 yıl Önce

Piri Reis Vadisi projesinin kura çekilişi yapılacak deniliyor ama Toki'nin bilgisi yok Belediye'nin bilgisi yok İLGİNÇ

SIRADAKİ HABER

banner284

banner285