PTT Teskilati 175. Yasini Kutluyor

Kutlamalar çerçevesinde PTT Basmüdür vekili Hülya Sayin ve beraberindeki heyet Vali Murat Koca’yi makaminda ziyarete ettiler.

PTT Teskilati 175. Yasini Kutluyor
banner308

Valilik Makaminda gerçeklesen ziyarette Müdür Vekili Hülya Sayin, PTT teskilatinin kurulusu ve bugüne kadarki gelisimiyle ilgili olarak Vali Koca’ya bilgiler verirken konusmasinin devaminda, yüklendigi göreviyle dünden bugüne, PTT teskilatinin dünyada ve Türkiye’deki bilimsel gelismelere bagli olarak kamuya hizmet götürme noktasinda kaliteden taviz vermeden daha hizli ve daha etkili hizmet anlayisiyla hareket ettiklerini söyledi.
Vali Murat Koca ise PTT teskilatinin, kurulusunun 175. yili nedeniyle gerçeklesen ziyaretten duydugu memnuniyeti ifade ettigi konusmasinda; geçmisten günümüze önemli bir görev üstlenen PTT teskilatinin yenilenen ara yüzü ve dünyada ve Türkiye’de yasanan bilimsel gelismelere bagli olarak kendini yenilemesiyle insanlara daha kaliteli ve daha etkili hizmet verilmesinin önemli oldugunu belirterek, PTT Basmüdür Vekili Hülya Sayin ve PTT çalisanlarinin haftasini tebrik etti.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285