Ramazan Etkinlikleri Tüm Hızıyla Sürüyor

Karaman Belediyesi’nin Ramazan etkinlikleri, farklı bölgelerde birlik ve beraberlik ile açılan iftarlar ve eski devlet hastanesi bahçesinde düzenlenen konser ve gösteriler ile devam ediyor.

Ramazan Etkinlikleri Tüm Hızıyla Sürüyor

Karaman Belediyesi’nin geleneksel iftar sofrası, haftanın üç günü mahalle sakinlerini aynı sofrada buluşturuyor. En son Hürriyet Mahallesi’nde düzenlenen iftar yemeğine her yaştan binlerce vatandaşımız katılarak iftarını birlikte yaptı. Makbule Orman İlköğretim Okulu bahçesinde ki alana kurulan iftar sofrası, Hürriyet Mahallesi’nin yanı sıra; Şeyh Edebali Mahallesi, Tabduk Emre Mahallesi, Mümine Hatun Mahallesi ve İbrahim Hakkı Konyalı Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlarımızı da ağırladı.

Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, iftar saati öncesi masaları tek tek dolaşarak vatandaşlara hayırlı iftarlar diledi.

Hasan Dursun ve Mehmet Diker Dinleyenleri Mest Etti

Karaman Belediyesi’nin Ramazan etkinlikleri bir yandan mahalle iftarları ile devam ederken diğer yandan da konser programları ile Karaman halkına unutulmaz Ramazan akşamları yaşatıyor.

Eski devlet hastanesi bahçesinde düzenlenen konser programlarında birbirinden değerli sanatçılar sahne alıyor. 9 Haziran 2017 Cuma akşamı ünlü sanatçı Hasan Dursun’un yer aldığı gecede sevilen ilahilerini seslendiren Dursun, alanı dolduran vatandaşlarımıza muhteşem bir konser verdi.

10 Haziran 2017 Cumartesi günü ise yine Karamanlılar tarafından çok sevilen bir sanatçı olan Mehmet Diker sahne aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285