Rektör Akgül,Kızılay’ı Ziyaret Etti

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, Kızılay Derneği Karaman Şubesini ziyaret etti.

Rektör Akgül,Kızılay’ı Ziyaret Etti

Kızılay’ın Karaman Şubesine ait yeni hizmet binasında gerçekleştirilen ziyarette Rektör Akgül, Kızılay Şube Başkanı Adem Küçükyarma ve Yönetim Kurulu üyeleri ile bir süre sohbet etti.

Kızılay’ın faaliyetleri ve yeni hizmet binası ile ilgili bilgiler alan Rektör Akgül, sivil toplum kuruluşlarının ildeki ve ülkedeki çalışmalarının önemine değinerek, “Kızılay ülkemizin en önemli sivil toplum kuruluşlarından birisidir; ülkemizde ve dünyada ihtiyaç sahibi insanlara bütün imkânları ile destek vermektedir. Özellikle ülkemizde yaşanan doğal afet ve olumsuz gelişmelerde Kızılay her zaman vatandaşlarımızın yanında olmuş ve yaraları ilk saran kurumlar arasında yer almıştır. Sizler de böylesine değerli bir kurumun Karaman temsilcileri olarak önemli bir sorumluluğa sahipsiniz. Hepinize çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kızılay Şube Başkanı Küçükyarma ise Kızılay’ın KMÜ ile her zaman işbirliği içinde olabileceğini hatırlatarak Rektör Akgül’e nezaketinden dolayı teşekkür etti.
Ziyaret, iyi dilek temennilerinin ardından sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285