banner329

Rektör Ak’tan Minik Öğrencilere Sürpriz Ziyaret

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Namık Ak, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Uygulama Anaokulunu ziyaret ederek minik öğrencilere sürpriz yaptı.

Rektör Ak’tan Minik Öğrencilere Sürpriz Ziyaret

Rektör Namık Ak, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Muşmal ve Rektör Danışmanı Doç. Dr. Ziyaeddin Kırboğa ile birlikte üniversitenin Yunus Emre Yerleşkesi içerisinde bulunan ve Karaman Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Uygulama Anaokulunu ziyaret ederek okulda incelemelerde bulundu ve burada minik öğrencilerle sohbet etti.

Okul Müdürü Havva Nur Sezer ve öğretmenler eşliğinde okulu gezen Rektör Namık Ak, okul yöneticilerinden okul hakkında bilgi aldı. Okulun fiziki ve akademik imkânlarını yerinde inceleyen Rektör Namık Ak, daha sonra yakın zamanda karne alacak olan minik öğrencilerle ilgilenerek kendileriyle bir müddet vakit geçirdi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Okul Müdürü Havva Nur Sezer ve öğretmenler Rektör Namık Ak’a teşekkür ederken, Rektör Namık Ak da okul yönetimine başarılar dileyerek anaokulundan ayrıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285