banner339

Saray Holding Çalisanlarindan Anlamli Bagis

Karaman Valiliginin Somali için yürüttügü yardim kampanyasina çok anlamli bir bagis da Saray Holding çalisanlarindan geldi.

Saray Holding Çalisanlarindan Anlamli Bagis

25 yildir Saray Holding bünyesinde çalisan Serife Akkus ve arkadaslarinin “AFRIKA ILE LOKMANI PAYLAS” adiyla baslattiklari yardim kampanyasinda toplanan 8 bin 810 TL ve 70 Euro tutarindaki yardim, bizzat Saray Holding çalisanlarindan Serife Akkus, Mikail Sahin ve Mustafa Sünbüloglu tarafindan Vali Süleyman Kahraman’a makaminda takdim edildi.  Saray Holding çalisanlarinin bagisiyla birlikte Karaman Valiligi tarafindan Somali için yürütülen kampanyada toplanan miktar 642.000 TL’ye ulasti.
Mübarek Ramazan ikliminde ve tam da bin aydan daha hayirli olan Kadir Gecesi’nin öncesinde böyle bir yardimlasma bilincinin ve böyle bir insanî sorumlulugun büyük bir sevinç kaynagi oldugunu belirten Vali Kahraman, gösterilen yardimlasma ve dayanisma örneginin, insanimizin gönül dünyasinin zenginligini ifade etmesi bakimindan da büyük anlam ve deger tasidigi vurguladi.
Vali Kahraman sözlerinin devaminda, “Kampanyamiza çesitli bagislar yapildi; ama isçi kardeslerimizin kendi aralarinda topladigi bu yardim, her açidan takdire sayandir ve çok manidardir. Bugüne kadar kampanyamiza ilgi gösteren herkese tesekkür ediyor, sizleri en samimi duygularla tebrik ediyorum. Allah cömertçe yaptiginiz bu yardimlari kabul etsin” dedi.
Oldukça samimi ve sicak bir ortamda geçen görüsme, yardim miktarinin bankaya yatirilarak, makbuzlarin çalisanlara teslim edilmesiyle son buldu.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285