banner339

Sariveliler Belediye Baskani Hayri Samur

`EL ELE GÖNÜL GÖNÜLE VEREREK SARIVELILER`I HAK ETTIGI YERE GETIRMEK IÇIN KOSTURUYORUZ`

Sariveliler Belediye Baskani Hayri Samur

Sariveliler ilçesinde her yil geleneksel olarak kutlanan Karacaoglan ve Yayla Senliklerinin dördüncüsü düzenlenen etkinliklerle yapildi.
Anit Meydani'nda gerçeklesen senlige Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Baskani Mustafa Destici, Sariveliler Kaymakami Eyyüp Özdemir, Sariveliler Belediye Baskani Hayri Samur ve davetliler ile çok sayida vatandas katildi. Senlik, saygi durusunda bulunmasi ve Istiklal Marsi'nin okunmasiyla basladi. Belediye Baskani Hayri Samur yaptigi konusmada, "Sariveliler'e hizmet etmek için ben ve ekibim sizlerin destegiyle gecemizi gündüzümüze katarak ilçemizi bulunmasi gereken noktaya tasima azmi ve gayreti içerisindeyiz" dedi. El ele gönül gönüle vererek Sariveliler'i hak ettigi yere getirmek için kosturmaktayiz diyen Samur, "Karsimiza çikan her türlü engellemelere ragmen bikmadan, hiçbir seyden taviz vermeden inadina sevgiyle, hosgörüyle yapilmasi gereken her türlü faaliyeti mevzuat çerçevesinde yürütmekteyiz. Göreve geldigimiz 2,5 yillik süre zarfinda bir çok hizmete birlikte imza attik. Karaman'in ikinci büyük ilçesi olan Sariveliler'in büyük problemleri ve eksiklikleri vardi. Bunlarin basinda en büyük sikintimiz 21 yillik ilçede bir banka subesinin olmamasiydi. Sizlerin dik durusu ve kararliligiyla bu bankaya ilçemize geçtigimiz aylarda kavusturduk. Ben buradan bu bankanin ilçemize kavusmasinda emegi geçen basta Valimiz Süleyman Kahraman olmak üzere Karamanli Milletvekillerimize çok tesekkür ediyorum" seklinde konustu. Sariveliler'in birçok önemli problemlerini tek tek çözmeye devam ettiklerini belirten Belediye Baskani Hayri Samur, "Göreve geldigimizden bu yana bizim yaptiklarimiz bundan sonra da yapacaklarimizin teminatidir" diye konustu.
Büyük Birlik Partisi Genel Baskani Mustafa Destici de yaptigi konusmada, "Rahmetli liderimiz Muhsin Yazicioglu, 29 Mart 2009 seçimlerinden önce bu güzel ilçemize geldi. Burada sizlerden Hayri Samur kardesimize destek istedi. Sizler de Hayri Samur kardesimizin durusuna ve rahmetli genel baskanimizin ona kefil olmasina bakarak onu belediye baskani seçtiniz. Ben bir kere daha merhum genel baskanimiz adina sizlere tesekkür ediyorum. Çünkü kendisi çok elim bir helikopter kazasinda hayatini kaybettigi için size tesekküre bile gelemedi. Biz gecikmis de olsa 2 yil sonra buradayiz ve onun adina da sizlere çok tesekkür ediyorum" dedi.
Yapilan konusmalarin ardindan Belediye Baskani Hayri Samur, Büyük Birlik Partisi Genel Baskani Mustafa Destici'ye günün anisina bir tesekkür plaketi verdi. Senlik, çesitli yarismalarda dereceye girenlere tesekkür plaketi verilmesi ve düzenlenen halk konseriyle sona erdi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285