Sarıveliler Belediyesi İlçedeki Yaşlıları Yayla Gezisine Götürdü

Karaman'ın Sarıveliler İlçe Belediye Başkanı Hayri Samur’un da katıldığı yaşlılara yönelik 1. Yayla Gezisine yaşlı vatandaşları büyük ilgi gösterdi.

Sarıveliler Belediyesi İlçedeki Yaşlıları Yayla Gezisine Götürdü
İlçe otogarından araçla başlanan yayla gezisinde Karaalan, Söğütönü, Frenşe, Gürlevik, Kaynarcı, Tokuç, Suluçayır, Çevlik göleti ve Yeşildirek mağarası ziyaret edildi. Burada belediye tarafından etkinliğe katılan yaşlılara yiyecek ve içecek ikramı yapıldı.
Yaşlıları her zaman çok önemsediğini belirten Belediye Başkanı Samur, "Burada gerek sağlığını düşünen gerekse doğayı seven yaşlı vatandaşlarımızla bir arada olmak, doğayı gözlemlemek ve yürüyüş yapmak beni oldukça mutlu ediyor. Etkinliğimizin en önemli olan kısmı ise yine mahallelerimizdeki yaşlılarımızı bir araya getirmek ve onların kaynaşmasını sağlamak. Bu da herkese farklı bir keyif katıyor" dedi.
Sarıveliler Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünce gerçekleştirilen etkinliğe katılan yaşlılar, Belediye Başkanı Hayri Samur’a teşekkür ederek, yaşlılara yönelik bu tür etkinlikten dolayı mutluluk duyduklarını belirttiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285