Sarıveliler’de MHP İlçe Teşkilatından Öğrencilere Kırtasiye Ve Giysi Yardımı

Karaman’ın Sarıveliler ilçesinde MHP ilçe teşkilatı, ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye ve giysi yardımında bulunuldu.

Sarıveliler’de MHP İlçe Teşkilatından Öğrencilere Kırtasiye Ve Giysi Yardımı

İlçeye bağlı Daran köyü ilkokulunda gerçekleştirilen kırtasiye ve giysi dağıtımına MHP İlçe Başkanı Kasım Tunç, eğitimden sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Mutlu ve ilçe yönetimi katıldı. Öğrencilerle tek tek ilgilenen Tunç burada yaptığı konuşmasında, "Biz Milliyetçi Hareket Partisi ilçe teşkilatı olarak periyodik bir şekilde ilçemize bağlı köylerimizi ziyaret ederek, vatandaşlarımızı dinliyor varsa sorunlarına birlikte çözüm arıyoruz. Daha önceden yaptığımız çalışmalar neticesinde bu köyümüzde öğrencilerimizin bir takım ihtiyaçları olduğu bilgisini almamız üzerine elbise ve kırtasiye malzemelerinden oluşan hazırlıklarımızı yaparak geldik. Bugün Daran köyümüze gerçekleştirdiğimiz ziyarette imkanlar dahilinde öğrencilerimizin ihtiyaçlarını gidermeye çalıştık. Birlikte olmaktan keyif aldığımız çocuklarımızın neşelerine ortak olduk. Öğretmenlerimize ve velilerimize sözümüz odur ki her yıl Daran İlkokulu başta olmak üzere tüm okullarımıza yardımlarımız periyodik olarak devam edecek" dedi.

Anlamlı bir etkinlik yapıldığını söyleyen Daran Köyü Muhtarı Gani Yunt, "Gerek öğrencilerimiz, gerek öğretmenlerimiz gerekse köy halkı bu ziyaretten ve etkinlikten dolayı son derece mutlu oldu. Her zaman yanımızda olan ve desteklerini esirgemeyen MHP ilçe Başkanı Kasım Beye ve yönetimine şahsım ve köy halkı adına teşekkür ederim’’ dedi.

Etkinlik öğrencilerle çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284