SBS Il Birincisi’nden Altun’a Ziyaret

2010–2011 egitim ögretim yilinda gerçeklestirilen Seviye Belirleme Sinavlarinda 7. siniflar içinde 500 tam puan alan Yilmaz Babaoglu Ilkögretim Okulu Ögrencisi Hünker Izgi Tigil, Okul Müdürü Mehmet Tosuncu ve Müdür Yardimcisi Mustafa Yilmaz, Il Milli Egitim Müdürü Sebahaddin Altun’u makaminda ziyaret etti.

SBS Il Birincisi’nden Altun’a Ziyaret

Yilmaz Babaoglu Ilkögretim Okulu Müdürü Mehmet Tosuncu, “Olusturdugunuz huzurlu çalisma ortami sayesinde Ilimiz, her geçen gün daha güzel yerlere geliyor. Okulumuz 8. Sinif SBS’de göstermis oldugu basarinin ardindan 7. Siniflar SBS’de de büyük basari göstermistir. Ögrencilerimizin gelecekleri için önemli bir dönüm noktasi olan bu sinavda, ögrencimiz Hünker Izgi Tigil’in, 500 tam puan alarak Türkiye birincisi olmasi bizleri gururlandirmistir. Bu büyük basarilarindan dolayi Türkiye birincisi olan ögrencimizi kutluyor, basarilar diliyorum” dedi.
Il Milli Egitim Müdürü Sebahaddin Altun’da, “Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi, Sosyal Bilgiler, Yabanci Dil derslerinden toplam 90 sorunun tamamini dogru cevaplandiran ve                                  Gösterdigi gayretle basarida sinir olmadigini gösteren ögrencimizi tebrik ediyorum. Ayrica bu basarinin gizli mimarlari Yilmaz Babaoglu Ilkögretim Okulu, ögretmenlerini ve çocugunun egitimi ile yakindan ilgilenen velimizi gayretlerinden dolayi kutluyorum. Bu basari modelleri çogaldikça Karaman’imizda basarilarin artarak devam edeceginden hiç kuskum yok. Bu nedenle aldigimiz basari bayragini hiç yere düsürmeden devamli yukariya tasimanin gayreti içerisinde olacagiz. Ben bu basarida emegi geçen basta ögrencimiz olmak üzere herkese tesekkür ediyorum” dedi.
Il Milli Egitim Müdürü Sebahaddin Altun Hünker Izgi Tigil’a kitap seti hediye etti.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285