Sehit Aileleri Dernegi`nden Baskan Çaliskan`a Tesekkür Ziyareti

Karaman Sehit Aileleri Dernegi Baskani Mustafa Bayad ve beraberindeki heyet, Karaman Belediyesi`nin üçüncü baskisini yaptigi `Sehitler Albümü` çalismasi için Belediye Baskani Ertugrul Çaliskan`a bir tesekkür ziyaretinde bulundu.

Sehit Aileleri Dernegi`nden Baskan Çaliskan`a Tesekkür Ziyareti

Karaman Belediyesi'nin geçtigimiz günlerde üçüncü baskisini yaptigi "Karaman Sehitler Albümü" kamuoyunun büyük takdirini topladi. Karaman Sehit Aileleri Dernegi Baskani Mustafa Bayad, vatani görevini yaparken asker ve polislerimizin yani sira görev esnasinda sehit edilen ögretmenlerin de içinde yer aldigi "Sehitler Albümü" çalismasindan dolayi Belediye Baskani Ertugrul Çaliskan'i ziyaret etti. Bayad ziyaret esnasinda: "Karamanli sehitlerimizin daima hafizalarda kalmasi ve unutulmamasi adina yapilan bu önemli çalismadan dolayi Belediye Baskanimiz Ertugrul Çaliskan'a ve sahsi nazarinda Karaman Belediyesi'ne çok tesekkür ederiz" dedi.
"Vatanimizin bölünmez bütünlügünün korunmasi ugruna canlarini seve seve feda eden sehitlerimiz daima yüregimizde ve hafizalarimizda yer alacaktir" diyen Belediye Baskani Ertugrul Çaliskan ise sunlari kaydetti: "Son günlerde hain pkk terör örgütü saldirilarini artirmislardir. Bu saldirilar neticesinde aldigimiz sehit haberleri bizleri derinden yaralamaktadir. Devletimiz ve milletimiz tarih boyunca oldugu gibi bugün de bu sikintili günlerinde üstesinden gelecektir. Vatanimizin bölünmez bütünlügü, milletimizin huzur ve güvenligi ugruna canlarini feda eden bütün sehitlerimize Allah'tan Rahmet ve milletimize ve ailelerine bassagligi diliyorum."
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285