banner339

Sehit Er`in Annesinden Aci Feryat

Hakkari`nin Semdinli ilçesinde yola dösenen mayinin patlamasi sonucu sehit olan Jandarma Er Murat Basçi`nin annesi, terör olaylarinin artik bitmesi gerektigini belirterek, `Kuzularimiz ölüyor. Ben oglumu bu yasa kadar büyüttüm, teröristler elimden aldi` dedi.

Sehit Er`in Annesinden Aci Feryat

Hakkari'nin Semdinli ilçesinde yola dösenen mayinin patlamasi sonucu sehit olan Jandarma Er Murat Basçi'nin annesi, terör olaylarinin artik bitmesi gerektigini belirterek, "Kuzularimiz ölüyor. Ben oglumu bu yasa kadar büyüttüm, teröristler elimden aldi" dedi.
Hakkari'nin Semdinli ilçesinde askeri konvoyun geçisi sirasinda terör örgütü mensuplarinca yola dösenen mayinin patlamasi sonucu 2 silah arkadasi ile sehit olan Jandarma Er Murat Basçi'nin baba ocagina ates düstü. Sehidin Karaman'in Ermenek ilçesi Seyran Mahallesi'ndeki evini ziyaret eden Karaman Valisi Süleyman Kahraman, AK Parti Karaman Milletvekilleri Lütfi Elvan ile Mevlüt Akgün, aileye bassagligi diledi. Vali ve milletvekillerine seslenen acili anne Rabia Basçi, "Su teröristlere artik dur deyin" dedi. Terörün sona erdirilmesini isteyen anne Rabia Basçi, "Her gün kuzularimiz ölüyor. Ben oglumu ne sartlarda büyüttüm, bu yasa getirdim. Ama teröristler elimden aldi. Artik bu konuda ne gerekiyorsa yapin" dedi.
Baba Yüksel ve sehidin esi Fadime Basçi'nin oldukça bitkin oldugu gözlendi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285