banner339

Sehitlere Saygi Teröre Lanet Yürüyüsü Yapilacak

Son olarak Bitlis’in Güroymak ve Hakkari’nin Çukurca ilçelerinde meydana gelen ve 5’i polis 24’ü asker olmak üzere 29 vatan evladinin sehit edilmesine tepkiler çig gibi büyüyor.

Sehitlere Saygi Teröre Lanet Yürüyüsü Yapilacak
Yurdun birçok yerinde terörü lanetleyen gösteriler yapilirken ilimizde de Sehit Aileleri ve sivil toplum örgütleri tarafindan 22 Ekim Cumartesi günü saat 14.30’da Sehitlere Saygi Teröre Lanet yürüyüsü gerçeklestirilecek.
Aktekke Meydaninda baslayacak yürüyüs Atatürk Bulvari güzergahindan SGK Il Müdürlügü önünden devam edip Cumhuriyet Parkinda sona erecek. Burada yapilacak basin açiklamasinin ardindan grup dagilacak.
Sehit Aileleri Dernegi Baskani Mustafa Bayat, Muhtarlar Dernegi Yönetim Kurulu üyesi Sedat Kürekçi, Ziraat Odasi Meclis Baskani Sefer Irilmazcan, Ticaret ve Sanayi Odasi Meclis Baskani Gökhan Alkan, Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu adina Suayip Dik, Kamu Sen Il Temsilcisi Ibrahim Sünbül ve Atatürkçü Düsünce Dernegi Baskani Suayip Konukseven’in tertip komitesinde bulundugu yürüyüse tüm Karaman halkinin davetli oldugu açiklandi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285