banner339

Sertavul Geçidi'nde Kayak Şenliği

Karaman Doğa Sporları ve Fotoğraf Gençlik Spor Kulübü Derneği (KARDOF) 29 Ocak Pazar günü Sertavul Geçidi Karaman il sınırında şambiriyel, poşet, naylon, tepsi, leğen ve el yapımı kızakla karda kayarak eğlencenin zirve yaptığı bir etkinliğe imza attı.

Sertavul Geçidi'nde Kayak Şenliği

KARDOF Basın Sözcüsü Mehmet İssi yaptığı açıklamada, “21-22 Ocak tarihlerinde Kayseri Erciyes Dağı kayak merkezinde profesyonel kayak ve snowboard eğitimi alarak kayak sporu yapan KARDOF ekibi bu sefer Sertavul'da amatör kayak yapmanın tadına vardı. 24 Kişilik ekiple soğuk ve karlı zemine aldırmadan kendini dağ havasında keyifli bir Pazar gününe adayan KARDOF, katılımcılara muhteşem bir gün yaşattı. Korkulanın aksine olumsuz hava koşullarına rağmen yolun açık olması kısa ve güvenli bir yolculuk sundu. Naylon ve şambiriyelin çoğunlukta kullanıldığı heyecan ve aksiyon dolu bir gün geride bırakıldı.

Mangalda sucuk ekmek ise etkinliği cazip kılan bir yemek molası oldu. Mangal başında tatlı sohbetler mesafenin kısa olması sebebiyle KARDOF kulüp binasında son buldu. Tüm katılımcılara ve kulüp faaliyetlerini tertip eden KARDOF yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. Doğada kalın, hayattan keyif alın. Beton yığını evlerinizden bizi izlemeye devam edin” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285