Seyir Terasları Karaman'ın Gözdesi Olacak

Karaman Belediyesi tarafından, Beyazkent Mahallesi Vali Konağı arkasında yapılması planlanan Seyir Terasları projesi hazır. İhalesi bu ay içerisinde yapılacak olan projede çalışmalar kısa süre içerisinde başlayacak.

Seyir Terasları Karaman'ın Gözdesi Olacak
Yaklaşık 35 bin metrekare alanı kapsayan ve Karaman’ın Mersin yolu girişine farklı bir imaj kazandıracak olan Seyir Terasları hem peyzaj düzenlemesiyle hem de oturma alanlarıyla hizmete girdiğinde Karamanlıların hoşça vakit geçirebilecekleri alternatif bir sosyal yaşam alanı olacak.
"Karaman'ın bir başka girişi olan Mersin-Mut girişinde yeni bir sosyal yaşam ve yeşil alan oluşturuyoruz" diyen Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan: “Seyir terasları Karamanımızın güzel yüzlerinden biri olacak. Buranın cazibe merkezi olması için her türlü detayı düşündük. Seyir terasları projemiz hazır. Proje içerisinde piknik alanları, kamelyalar, mini futbol sahası, otopark, lavabo, çay bahçesi ve yürüyüş yolları olacak. İnşallah Seyir Terası projemizin yapımı tamamlandığında Karaman halkı ve il dışından gelen misafirlerimiz için yeni bir piknik ve gezinti alanı ortaya çıkmış olacak. Projenin önümüzdeki günlerde ihalesini gerçekleştireceğiz ve çalışmalara hemen başlayacağız” dedi.


 

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2017, 17:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285