SGK’dan Ögrencilere Kitap Ve Çizgi Film Cd’si

Cumhuriyet Ilkokulunda birinci kademe 4. sinif ögrencilerine yönelik olarak hazirlanan kitap ve çizgi film cd’si dagitimi etkinligi gerçeklestirildi.

SGK’dan Ögrencilere Kitap Ve Çizgi Film Cd’si
Her yil Mayis ayinin ikinci haftasi içerisinde kutlanmakta olan Sosyal Güvenlik Haftasi Kutlamalari bu yil da 13-19 Mayis 2013 tarihleri arasinda gerçeklestirilmekte olup, Karaman Valiligi, Il Milli Egitim Müdürlügü ve Il Müdürlügümüz koordinasyonu ile organize edilen etkinlik çerçevesinde ögrencilere sosyal güvenlik kavrami ile tanismalari için sosyal güvenlik konulu kitap ve çizgi film CD’si dagitimi etkinligi gerçeklestirildi.
Sosyal güvenlik bilincinin vatandaslarimizin yasamlarinda en önemli konulardan biri oldugunu anlatmak, onlari konu hakkinda bilgilendirmek ve henüz birey olma sürecinin baslangiç safhasinda yer alan taze beyinlerde sosyal güvenlik düsüncesinin filizlenmesi için Karaman Merkez Cumhuriyet Ilkokulunda ögrenim gören 4. Sinif ögrencilerine “Güven ve Yarisçi Çocuklar” ve “Güven ile Saglikli Emeklilik” adli kitap ve çizgi film CD’leri dagitimi etkinligi gerçeklestirildi. Etkinlikte konusan SGK Sube Müdürü Abidin Gezer ögrencilere dagitilan kitap ve CD’leri okumalari ve izlemeleri yönünde tavsiyede bulundu. Etkinlik sonunda ise ögrencilerle birlikte fotograf çekinildi.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285