Simsek, Yeni Görevine Basladi

Ilimizde yaklasik 4 yil boyunca Vali Yardimcisi olarak görev yapan ve son kararname ile Dalaman Kaymakamligina atanan Yilmaz Simsek görevine basladi.

Simsek, Yeni Görevine Basladi
Mugla’nin Dalaman Ilçesi’nin Yeni Kaymakami Yilmaz Simsek; 1995 yilinda TODAIE ( Türkiye ve Ortadogu Amme Idaresi Enstitüsü) de “Kamu Yönetimi ve Üst Düzey Yöneticilik” üzerine yüksek lisans programini bitiren Yeni Kaymakam Yilmaz Simsek; 2007 yilinda da Ingiltere’de Portsmouth Üniversitesinde “European Studies” (Avrupa Çalismalari) konusunda mastir yaptigi ögrenildi.
Dalaman’nin yeni Kaymakami Simsek; 07.12.1971 yilinda Antalya-Gazipasa'da dogdu. Ilk-orta ve lise tahsilini Gazipasa'da tamamladi. 1989 yilinda girmis oldugu Istanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimini Bölümünü basariyla tamamlayarak, 1994’ te Nigde Kaymakam Adayi olarak “Mülki Idare” meslegine basladi. Kaymakam Adayligi süresi içinde Seydiler, Dogansar ve Serinhisar Kaymakam Vekillikleri yapti. Bu süre zarfinda staj programinin bir parçasi olarak 8 ay süreyle Ingiltere’de bulundu. Adaylik süresinin bitiminden sonra asil Kaymakam olarak Konya - Halkapinar Ilçesine atandi. Daha sonra sirasiyla Hamur, Siran ve Yenipazar (Aydin) Kaymakami olarak görev yapti. Simsek son olarak Karaman Vali Yardimciligi görevini sürdürüyordu.
Dalaman Kaymakami olarak göreve baslayan Yilmaz Simsek, evli olup, bir kiz çocuk babasidir. Iyi derecede Ingilizce bilmektedir.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285