Tayini Çikan Müfettisler Için Iftar Yemegi Verildi

Ilimiz Milli Egitim Müdürlügü, Egitim Müfettisleri Baskani Ali Dutal, Egitim Müfettisleri Baskan Yardimcisi Ali Yasar Tutkun, Egitim Müfettisleri Muhammet Tütün, Recep Uzun ve Kamil Yilmaz’in 8 yillik rotasyon kapsaminda degisik illere tayinleri çikti.

Tayini Çikan Müfettisler Için Iftar Yemegi Verildi

Tayini çikan Egitim Müfettisleri onuruna Il Milli Egitim Müdürlügünce bir ifftar yemegi verildi. Ögretmen evinde verilen yemege Il Milli Egitim Müdürü Sebahaddin Altun, müdür yardimcilari, sube müdürleri ve okul müdürleri katildi.
Veda yemeginde, azmi ve inanci ile Karaman’da büyük basarilara imza atan çalisma arkadasimizi baska illere göreve göndermenin buruk mutlulugunu yasiyoruz, diyen Il Milli Egitim Müdürü Sebahaddin Altun, “Çaliskanligi, azmi ve enerjileri ile Karaman egitiminin basarisina büyük bir katki saglayan Egitim Müfettislerimizi ugurlamanin buruk mutlulugunu yasiyoruz. Mutluyuz, çünkü bu ülkeye daha güzel yerlerde daha büyük hizmetlerde bulunacaklarina inaniyoruz. Her yönü ile burada görev yaptiklari sürece güzel hizmetlerinden dolayi onlara mütesekkiriz. Yeni görev yerlerinde çalisma arkadaslarima basarilar diler, saglik mutluluk içerisinde aileleriyle huzurlu güzel günler geçirmelerini temenni ediyorum.”dedi.
Iftar yemeginden sonra Milli Egitim Müdürü Sebahaddin Altun Karaman’da geçirdikleri yillarin anisina Egitim Müfettislerine plaket verdi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285