banner339

Tmmob Ziraat Mühendisleri Odasi Bilim, Hizmet, Tesvik Ve Özel Ödülleri Verilecek

TMMOB Ziraat Mühendisleri Odasi üyelerinin bilimsel, sosyal ve kültürel alandaki basarilarini degerlendirip, ödüllendirmek amaciyla yürürlüge konulan

Tmmob Ziraat Mühendisleri Odasi Bilim, Hizmet, Tesvik Ve Özel Ödülleri Verilecek

“TMMOB Ziraat Mühendisleri Odasi Bilim, Hizmet, Tesvik ve Özel Ödül Yönergesi” geregi, 2012 yili Ocak ayinda kutlanacak olan Tarim Ögretiminin Yildönümü törenlerinde 2011 yili Bilim, Hizmet, Tesvik ve Özel Ödülleri verilecek.

Konu ile ilgili bir açiklama yapan Tarim Il Müdür Vekili Ismail Uluad, “Sözü edilen Yönergede; Bilim Ödülü, Hizmet Ödülü, Tesvik Ödülü ve Ziraat Mühendisleri Odasi Özel Ödülü olmak üzere dört ayri ödül esas alinmis olup, jüriler tarafindan ödüle layik bulunan adaylara plaket ve berat verilecektir. 2011 yili Tesvik ödülünü kazananlara, kisi basi 1.000.- TL tutarinda ayrica para ödülü de verilecektir. 2012 Yili Ocak ayinda kutlanacak olan Tarim Ögretiminin Yildönümü törenlerinde dagitilacak olan bu ödüllere önerilecek adaylara ait basvurularin, yukarida sözü edilen yönergede belirtilen adaylarin ayrintili özgeçmisi, yayinlarin veya hizmetlerin dökümü, önemli yayinlarin birer örnegi ve hangi nedenle hangi ödüle aday gösterildigini içeren bir sunus yazisi ile birlikte en geç 31 Ekim 2011 tarihine kadar TMMOB Ziraat Mühendisleri Odasi Baskanligi’na (Karanfil Sok. No:28/12 Kizilay /ANKARA) ulasmis olmasi gerekmektedir. Bu tarihten sonraki basvurular dikkate alinmayacaktir. Bu konudaki önerilerin söz konusu tarihe kadar TMMOB Ziraat Mühendisleri Odasi’na iletilmesi gerekmektedir” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285