Torba Yasada Son Gün 31 Agustos

Ticaret ve Sanayi Odasi Yönetim Kurulu Baskani Mustafa Toktay Torba yasasindan yararlanmak isteyenler için son günün 31 Agustos oldugunu söyledi.

Torba Yasada Son Gün 31 Agustos

Toktay yaptigi açiklamada, Kamuoyu’nda Torba Yasa olarak bilinen 6111 sayili Alacaklarin Yapilandirilmasi Kanunu kapsaminda Ticaret ve Sanayi Odasi’na aidat borcu olan üyelerden, 31 Agustos’a kadar müracaat etmeleri halinde gecikme faizlerinin alinmayacagini bildirdi.
Bu durumda olan üyelerin, söz konusu yasadan faydalanarak birikmis aidat borçlarini faizsiz ödemek üzere basvurmalari gerektigini belirten Toktay, “Torba Yasa, özellikle yasanan ekonomik sikintilardan dolayi aidatlarini ödeyemeyen üyelerimiz için önemli avantajlar içermektedir. Tüm üyelerimizi bu uygulamadan mutlaka yararlanmaya davet ediyorum. Çünkü yasa, mevcut borçlarin sadece anaparasinin ödenmesini öngörüyor, faizlerini ise tamamen affediyor. Yasanin sagladigi avantajlara ek olarak odamiz tarafindan, üyelerimize bu borçlarini kredi karti ile ödeme kolayligi da saglanmistir. Bonus ve Maximum kredi kartlarina 10 aya kadar taksit imkâni uygulanmaktadir” dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285