Türkiye Judo Federasyonu Başkanından Vali Meral’e Ziyaret

Vali Fahri Meral, 14 - 16 Eylül 2017 tarihlerinde ilimizde yapılacak olan Minikler Judo Türkiye Şampiyonası için Karaman’a gelen Türkiye Judo Federasyonu Başkanı Sezer Huysuz’u makamında kabul etti.

Türkiye Judo Federasyonu Başkanından Vali Meral’e Ziyaret

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık ve ilimiz Judo antrenörlerinden Ahmet Emre Türe’nin de hazır bulunduğu ziyarette, Federasyon Başkanı Sezer Huysuz, judo sporu ile federasyonun çalışmaları ve hedefleri hakkında Vali Meral’e bilgiler verdi.

İlimizde bugün başlayacak olan müsabakalarla ilgili Vali Meral’e bilgiler veren Başkan Huysuz, Karaman’ın ev sahipliğinde düzenlenen şampiyonanın amacına uygun olarak sportmenlik ve kardeşlik içerisinde geçmesi temennisinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade eden Vali Meral, organizasyonun Karaman’da düzenlenmesinden dolayı federasyon başkanı Huysuz’a teşekkür etti. Müsabakaların centilmenlik ve sportmenlik ruhu içerisinde geçmesini dileyen Vali Meral, müsabakalarda yer alan tüm sporculara, antrenörlerine ve hakemlere başarılar diledi.

Ziyaret, Başkan Sezer Huysuz’ un Türkiye Judo Federasyon adına Vali Meral’e porselen tabak hediye etmesi ve günün anısına çektirilen toplu fotoğrafın ardından sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285